Abrigos Chaquetas Mujer Invierno 2018 Зимска Јакна жената Цветни Печатење Бела Патка Надолу Паркови Женска јакна Зимско Палто W444
Новак - 23 %

Abrigos Chaquetas Mujer Invierno 2018 Зимска Јакна жената Цветни Печатење Бела Патка Надолу Паркови Женска јакна Зимско Палто

Достапно за нарачка
DEN 5492.64
DEN 4229.00
Достапност:


ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА (CM) ДОЛЖИНА SHOUDER РАКАВ ПОЛОВИНАТА БИСТА S 101 39 62 80 100 M 102 40 62 84 104 L 103 41 63 88 108 XL 104 42 63 92 112 XXL 105 43 64 96 116 ако имате било какви други бараат,ве молиме кажете ни ,ние може да направи за вас .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ева слобода
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
3D Печатење,Цвеќиња,Батон,Џебови
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Одредување На Содржина:
90%
Шаблон Тип:
Флорални
Одредување На Тежината:
>300g
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
W444
Тежина:
1.2KG
Тип:
Асиметрични Должина
облека дизајнерски детали:
џеб, крпеница, патент
Јака Тип:
со аспиратор
компонента содржина:
81% ( лого ) - 90% ( лого )
Должина На Ракав:
долги ракави
жените пред лета:
Патент
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Содржина:
90%

Избор на клиент