20Pcs/многу Нови Пристигнување Симпатична Лебди Срцето Шарм Акрилик Плочата Одговара на Живеење Меморија Lockets Pendant Жените Подарок
Новак - 26 %

20Pcs/многу Нови Пристигнување Симпатична Лебди Срцето Шарм Акрилик Плочата Одговара на Живеење Меморија Lockets Pendant Жените

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 142.00
Достапност:


сад $ 1.68 /Парче
сад $ 2.31 /Парче
сад $ 2 /Парче
сад $ 1.7 /Парче
сад $ 2.5 /Парче
сад $ 3.87 /Парче
сад $ 69.99 /Парче
сад $ 1.8 /Парче
сад $ 2.1 /Парче
сад $ 1.92 /Парче
сад $ 1.92 /Парче
сад $ 1.92 /Парче
сад $ 0.04 /Парче
сад $ 0.04 /Парче
сад $ 0.04 /Парче
сад $ 0.06 /Парче
Материјал : Акрилик
Големина : 1.9*1.9 cm
Боја : како на сликата
MOQ : 20pcs
Испорака : бесплатен превозот со Кина, воздухот пост

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Никој
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
2
Бренд Име:
shuyani
боја:
како Слика
MOQ:
20pcs
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
1.9*1.9cm
превозот:
Цел над $150, Слободни DHL

Избор на клиент