5pcs Вистинска Кожа Мулти-слој Со Нерѓосувачки Челик Монистра Магнет Хривнија Тока Мода се Мажи и Жени Накит
Новак - 7 %

5pcs Вистинска Кожа Мулти-слој Со Нерѓосувачки Челик Монистра Магнет Хривнија Тока Мода се Мажи и Жени Накит

Достапно за нарачка
DEN 1093.44
DEN 1017.00
Достапност:


Genunie Кожа Хривнија за Мажи и Жени
Материјали : Кожа , Од Не ' Рѓосувачки Челик
Должина : 7.5 Инчи
САД $ 23.98 /многу US $ 26.89-29.79 /многу US $ 27.69 /многу US $ 28.97 /многу US $ 13.69-14.99 /парче US $ 98.46-104.67 /многу US $ 39.76 /многу US $ 117.65 /многу
САД $ 38.45 /многу US $ 32.78 /многу US $ 37.85 /многу US $ 37.85 /многу US $ 9.87 /парче US $ 34.85 /многу US $ 79.85 /многу US $ 28.97 /многу

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Ainicin
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Никој
боја:
Црна
Материјал:
кожа
Должина:
7.5 Inches
Мушка големина:
8мм

Избор на клиент