12pcs бамбус јаглен вметнете за обновливи бебе пелени муслин nappy;перат пелена покрие лагер за обновливи nappy вметнете крпа панталона
Новак - 15 %

12pcs бамбус јаглен вметнете за обновливи бебе пелени муслин nappy;перат пелена покрие лагер за обновливи nappy вметнете крпа

Достапно за нарачка
DEN 1720.80
DEN 1463.00
Достапност:


Ние маре производителот,исто така, поддршка на големо;ODM и OEM,секое барање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време!
бамбус јаглен вметнете со бесплатен подарок :
5 слоеви бамбус јаглен вметнете со еластична gusset
2layers бамбус јаглен+3layers микрофибер
околу 13.5*31cm пред да се рашири
околу 13.5*41cm по водат
1pc слободни бебе лигавче за вас, како подарок
1layer памук+1layer полиестер microfleece
околу 33*30cm
бидејќи објектот сите се рачно изработени,вистинската големина на вметнете може да биде мала разлика (1-3cm) со големина јас пишувам.
1.Предмети ќе биде предаден во 5 дена откако ќе го стави на ред
2.Предмети ќе биде добро спакувани пред испраќаат.
3.Ве молиме потврдете ја вашата адреса,ние секогаш го испрати предметот на вашата регистрирана адреса за да се осигура безбедноста на објектот.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молам дозволете ми да знам откако ќе го стави на ред!
4.Ние не може да се контролира транспорт време за објектот,ве молиме проверете најдобар превозот метод за вас!Обичните ние ќе го испрати предметот до вас од страна на Ali Express Стандард за Испорака/e Packet;но за некој без никаква добивка,ние ќе брод од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,без следење на број на располагање!
5.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме кога ќе се стави на ред!
1.Ако сте незадоволни за точката кога ќе ја добијат,pelase се чувствуваат слободни да контакт со мене,се врати е прифатена во рамките на 7days по купувачот добиваат објектот.Но на враќање поштарина е купувачот одговорност! 2.Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. 3.Вратите треба да бидат цел на информации како што вашиот али ID;вашата адреса;причина за враќање итн. 4.Наплата ќе се издаде во рок од 3 дневна откако приемот на враќање примена,наплата на износот ќе биде објектот цена, со исклучок на нашите превозот цена. 1.Како да се рачно изработени на една големина одговара на платно пелена?
https : //www.youtube.com/watch?v=QLe Xm-23580
2.Како да се користи една големина одговара на платно пелена?
https : //www.youtube.com/watch?v=t Sg9 RS7 Oo F0
3.Како да се мијат еден големина dits крпа daiper?

За производот

Тип На Објект:
Пелени
Возраст Опсег:
0-3 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,19 до 24 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Бренд Име:
Симпатична Зелена
Соодветна тежина:
3-15 kg
Пол:
Унисекс
Материјал:
бамбус јаглен
Број На Модел На:
Други
Класификација:
Пелена
Количина:
12
Објектот:
пелена insert
Материјал:
2layers бамбус јаглен+3layers микрофибер со gusset
Анти-Leak:
еластична нога gusset
Големина:
approx 13.5*31cm before stretch;approx 13.5*40cm after stretch
боја:
Црна
Соодветна возраст:
3-36 месеци
Употреба:
користење со пелена маска
ODM&ОЕМ:
прифатете
Функција:
Лесно користете, Мека и Дишат
Пакет:
OPP вреќа

Избор на клиент