Arden Рутер Битови Директно Малку 1/2 месо тело 1/2 Сечилото Волфрам Карбид 2 Флејта Професионални Рутер малку 1/2*1/2inch

Arden Рутер Битови Директно Малку 1/2 месо тело 1/2 Сечилото Волфрам Карбид 2 Флејта Професионални Рутер малку 1/2*1/2inch

Достапно за нарачка
DEN 716.16
Достапност:


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојбата Arden Рутер Битови Директно Малку 1/2 месо тело 1/2 Сечилото Волфрам Карбид 2 Флејта Професионални Рутер малку 1/2*1/2inch
Висок квалитет Директно Малку 1/2 инчи месо тело Волфрам Карбид 2 Флејта Двојно Флејта Сосема нов и Висок квалитет Големина (Инчен) : 1/2 x 1/2 (1/2inch=12.7 mm) D=12.7 mm H=30мм Flute : 2 Тело : Волфрам Карбид Добар Дизајн , Мазна Прекини, Долго алатка живот
Цената е ниска и само некои добивка во оваа листа .
Ќе го добиете она што го плаќаат за , овие производи се сите ефективни.
Пакетот вклучува :
1 x Висок Квалитет Двојно Ножеви Директно Рутер Битови

За производот

Дијаметар:
12.7 mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
A0102278
степен:
R0.1
Обложување:
NO

Избор на клиент