Бесплатен Превозот Високи Цврста Стил Антички Месинг Бања Тапа Класичен Палубата Монтирани Еден Справи Со Месинг Слив Потоне Миксер Допрете-029
Новак - 7 %

Бесплатен Превозот Високи Цврста Стил Антички Месинг Бања Тапа Класичен Палубата Монтирани Еден Справи Со Месинг Слив Потоне

Достапно за нарачка
DEN 2860.80
DEN 2661.00
Достапност:

Тип : Слив Тапа Боја : Антички Месинг Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно!

За производот

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
античкиот месинг
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
A-029
Стил:
Класичен
Тип:
слив тапа
Материјал:
Дувачкиот
боја:
античкиот месинг
вентил тип:
Керамички Вентил
Инсталација Тип:
дек монтирани
Инсталација Дупки:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладна и Топла Префрлате:
Yes
флексибилни црева големина:
1/2, 3/8 или 9/16

Избор на клиент