Бесплатен Превозот!!! Ултра-мали димензии на NRF51822 модул / Bluetooth 4.0 модул / 12 * 19MM /Електронска Компонента
Новак - 15 %

Бесплатен Превозот!!! Ултра-мали димензии на NRF51822 модул / Bluetooth 4.0 модул / 12 * 19MM /Електронска Компонента

Достапно за нарачка
DEN 273.60
DEN 233.00
Достапност:

0 чип дизајн, разгранува Bluetooth 4. Висок YJ-13051 Ниско-енергетски Bluetooth 4. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
Карактер

Избор на клиент