Нови Панк-Готски Со Качулка Гроздобер Алкохол Црна јакна Мода Kera Steampunk Грб Y6

Нови Панк-Готски Со Качулка Гроздобер Алкохол Црна јакна Мода Kera Steampunk Грб Y6

Достапно за нарачка
DEN 4272.00
Достапност:


Објектот вклучува : една јакна
Материјал : Памук,Полиестер,Spandex
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL
Ние сме Азија големина,ве молиме мерка себе за да го изберете вистинскиот големина,ако може да не се сигурни што големината да се,можете да ме контактирате за помош.
Големина на Табелата(инчи) :
Данок
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Испорака
1.Пратката во 3 работни дена по расчисти исплата.
2.Ние се испраќаат од страна на Кина поштата Воздухопловната со следење на број.
САД,Европа,Австралија,Канада,Азија : Пристигна во околу 3 недели.
други : околу 4 недели.
3,Ако треба објектот желни може да се е-мејл мене за ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА,различни земја различни трошоци.
Политика На Враќање
ние accpet се врати во 14 дена по пристигне вас.може да се е-мејл мене за враќање адреса.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Декорација:
Празен Од,Backless
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Y662
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Бренд Име:
ПАНК РИТЛА
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент