Црна Faux Кожа & Чипка Корсети и Bustiers Готски Корсет Corselet Overbust Corpetes E Espartilhos Секси Korsett За Жени
Новак - 35 %

Црна Faux Кожа & Чипка Корсети и Bustiers Готски Корсет Corselet Overbust Corpetes E Espartilhos Секси Korsett За Жени

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 624.00
Достапност:


Пластични Коски
Број на Bonings : 13
Страна Патент Затворање
Ланче Назад со 13 grommets
Силна Корсет Кабелот Алкохол
4 Suspender Циклуси со Отстранлив Garters
Боја : Црна
Должина : 15" (Големина M)
Ткаенини Опис : Faux Кожа + Чипка
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL
Доаѓа Со Појавување на Г-string

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Paisley
Стил:
Секси
Материјал:
Најлон,Spandex,Синтетички Кожа
Материјал Состав:
Faux Кожа + Чипка
Број На Модел На:
21617
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет тип:
Overbust, Благи Душо
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Shoelace Алкохол, Од Страна На Патент Затворање, Назад Shloelace Алкохол
Бои За Избор:
Црна
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string + Garters
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1pcs Пластична кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Избор на клиент