На задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задни За Хонда CBR 1000 RR 2004 2005 2006 2007 CBR1000RR CBR 1000RR
Новак - 6 %

На задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задни За Хонда CBR 1000 RR 2004 2005 2006 2007 CBR1000RR CBR 1000RR

Достапно за нарачка
DEN 1290.24
DEN 1213.00
Достапност:


Одговара за Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
CBR1000RR од 2004 до 2007 година
Бренд Име:
HXMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика

Избор на клиент