година НОВИ Шарени лето девојки туту здолниште Роденден виножито pettiskirt здолниште Деца polyeater tulle dancewear Евтини saias
Новак - 10 %

година НОВИ Шарени лето девојки туту здолниште Роденден виножито pettiskirt здолниште Деца polyeater tulle dancewear Евтини

Достапно за нарачка
DEN 323.52
DEN 291.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница-Мојата Девојка
Сите наши носии се рачно изработени само за вас во нашето студио во Yi Wu,Кина
Опис :
Фустани Должина : Глуждот Должина
Материјал : TULLE се Тркалаат(20 D)
Бренд Име : Мојата Девојка
Пакет се вклучени : 1*Фустан
На туту фустан кој е идеален за носење на партии, специјални прилики, улога играат/облекување и само совршен за фенси облека или принцеза партија.
*Ве молиме овозможи фустани да се откажам и воздухот од по пристигнувањето па tulle можат да се релаксираат по испорака и било брчките и набори може да се исправи. Ви благодариме
ЗДОЛНИШТЕ ГОЛЕМИНА НА :
6 M здолниште должина од 15cm
12 M здолниште lengh 18cm
18 МИЛИОНИ здолниште lengh 19.98 cm
24 M здолниште lengh 21.6 cm
3 T здолниште lengh 24.6 cm
4 T здолниште lengh 27.6 cm
5 T здолниште lengh 30.6 cm
6 T здолниште lengh 33.6 cm
7 T здолниште lengh 40.2 cm
1. Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
2. За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3. Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4. Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки Забележите Сите мои производите се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
5. Некои пати предмети ќе биде одложен поради неочекувани причина. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет надмина бројката од 30 работни дена исклучува време на викендите и празниците. Ве молам, разберете дека повеќето меѓународни испорака одложувања се поштенска одложувања кои не сме свесни, се додека не ги споделите со нас. ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
6. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси
7. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Следново е нормален превозот време
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница повторно,Благодарение

За производот

боја:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Повод:
Шема:
Лицето,Момче & Девојка,Ѕвезда,Решетки,Цртан Слика,Ниту,Шарени,Пеперутка,Зебра,Архитектура,Животните,Точка,Храна,Круна,Цртан филм Автомобил,Цвет,Облека,Ангел,Број,Мустаќи,Срцето,Фабрика,Chevron,полна Боја,Невестата & Младоженецот,Цртан филм животните,Писмо
Број На Модел На:
tutus001
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ELOMAN
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Колено-Должина

Избор на клиент