DWCX 4pcs Свитлива Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покритие за Форд Фокус BMW E46 E90 ФОЛКСВАГЕН Голф Audi A4 A6 Mazda 3 Kia
Новак - 13 %

DWCX 4pcs Свитлива Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покритие за Форд Фокус BMW E46 E90 ФОЛКСВАГЕН

Достапно за нарачка
DEN 412.32
DEN 359.00
Достапност:

4pcs Црна Количка за Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Маска
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјали : Најлон & еластична челик жица Објект се вклучени :
Автомобил прозорец сонцето нијанси x 4
Вшмукување чаши (за да се држи на прозорецот) x 4
Функција :
1) Оваа црна мрежа автомобил страна предните светла сонцето shield е одличен избор за да се задржи на сонцето надвор и да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот.
2) Силна вшмукување чаши прикачите безбедно да возило прозорец, лесен за инсталација и отстранување
3) Набори стан на компактен складирање, простор за заштеда на енергија.

За производот

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
20%-40%
Големина:
-
Објектот Тежина:
150g
Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Материјал Тип:
Најлон & еластична челик жица
transmittance:
40%-60%
Објектот Ширина:
36.5cm
Прозорецот Foils Тип:
Од Страна На Прозорецот Соларна Заштита
Специјални Функции:
имајте на сонцето надвор и да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот
Боја Име:
Црна
Топлинска Изолација Го Оценувате:
40%-60%
Објектот Должина:
44.5cm
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
Автомобил прозорец сонцето нијанси поставите 4pcs x 1; Вшмукување чаши поставите 4pcs x 1
Одговара:
За ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Поло Tiguan Зајакот
Одговара 1:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204
Се вклопат 2:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Одговара 3:
За Киа Рио Sportage Оптима Душата Форте;За Audi A4 A6 A8 П5 Q7
Одговара 4:
За Toyota RAV4 Camry Сиена YARIS Highlander е корола 4Runner
Одговара 5:
За Nissan Almera Juke Навара Сончево Граница Qashqai
Одговара 6:
За Chevrolet Niva Impala Aveo Malibu Trax Express
година одговара:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Избор на клиент