10sets/многу 15mm Половина Круг Свет Стаклено Шише со Антички Bronzed двојно чипка Pendant База ѓердан комплет
Новак - 10 %

10sets/многу 15mm Половина Круг Свет Стаклено Шише со Антички Bronzed двојно чипка Pendant База ѓердан комплет

Достапно за нарачка
DEN 675.84
DEN 608.00
Достапност:


а) Количина : 10 парчиња 15mm Половина Свет Стаклено Шише + 10 парче Антички Bronzed Pendant База+10 парчиња ѓердан(со синџир)
б) Шише Големина : за 15mm, отворање на внатрешниот големина е 15mm (Диа)
в) Pendant База Cabochon Големина : 15mm
d) Материјали : Стакло & бакар
e) Никел Слободни & Доведе Слободни
ѓ) на Оваа Половина Свет Стаклено Шише pendant не е вклучена во внатрешноста богатство.
g) Јасно Стаклено Шише и Pendant Основа се одделно, тие треба да биде леплива заедно со себе.

За производот

Метална боја:
со синџир, без синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
15mm
Бренд Име:
пченка цвет
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Големина:
15mm
база:
бронза
is_customized:
Yes

Избор на клиент