Новите модни додатоци накит мода огромен круг на ткаенината алка жените љубители' подарок B3465
Новак - 4 %

Новите модни додатоци накит мода огромен круг на ткаенината алка жените љубители' подарок B3465

Достапно за нарачка
DEN 100.32
DEN 96.00
Достапност:


ПРОИЗВОД ФОТО-
Материјал : метал со злато позлатен пакет : 1 парчиња, opp кеси, Големина : како на сликата
имаме големо обезбеди попуст до големи цел. ако сакате трговија на големо и измената,ве молиме контактирајте со нас ( со trademanager.e-mail.порака ..)
100% задоволство за сите купени,Дали ќе се statisfied со нашите производи,ве молиме не двоумете се да ни остави' 5stars' повратните информации,ние навистина треба вашата поддршка.За било која причина не сте задоволни со нарачки,ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш, така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас ,ви благодариме!Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе,ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби врати објектот.

За производот

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Бренд Име:
ALYXUY
Метали Тип:
Бакар
Пол:
љубителите'
Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
позлата:
Светло Жолта Боја
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3465
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Никој
Дијаметар:
6.5 см

Избор на клиент