Мотоцикл 43mm 7/8 Clip-За Handlebars За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Buell ...
Новак - 5 %

Мотоцикл 43mm 7/8 Clip-За Handlebars За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Buell ...

Достапно за нарачка
DEN 2246.40
DEN 2134.00
Достапност:

Мотоцикл 43mm 7/8" Clip-За Handlebars За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Buell .. Fitment : ве Молиме проверете вилушка цевка големина пред да ја купите Универзална 22mm(7/8") handlebar , може да се поправи на повеќето 43mm вилушка цевка Одговара на Хонда CBR600 F4 I 2001-2007 Хонда CBR600 F4 1999-2000 Хонда CBR1100 XX Супер Blackbird 1997-2003 Хонда VFR750 F Пресретнувачи 1994-1997 Хонда VFR750 RC30 1990 година, Suzuki GSF1200 S Разбојник 1997-2005 Suzuki RF900 1994-1996 Suzuki RF600 1994-1996 Suzuki GSX-R1100 1988-1990 Suzuki GSX-R750 1988-1990 Yamaha YZF-R6 1999-2002 Јамаха FZR1000 1989-1990 Kawasaki ZX1100 Ninja ZX-11 1990-1997 Buell M2 L Циклон 2002 Buell М2 Циклон 1997-2002 Боја : црна елоксирани Материјал : висока јачина палка T6061 алуминиум Менгеме Големина : 43mm дупка со дијаметар,40mm висина Цевка Големина на : околу 22mm(7/8") дијаметар,300мм должина Метал и Delrin пластични крајот се зголеми по завршувањето поглед инструкции за Инсталација не се вклучени Резервни 43mm трки стил clip-за handlebars замена Брзо ослободување,прецизност ЦПУ машински за совршено се вклопуваат Ергономски дизајн го намалува возење на замор и неудобност Аглеста 10 степени надолу за оптимално јава позиција,се подобрат подобар мотор контрола Може да го замени handlebar цевка наместо на целата clip-за по несреќата Пакет се Вклучени : пар од 43mm clip-за мотоцикл handlebars

За производот

Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
GZRIVERRUN

Избор на клиент