Mairuige Бесплатен Превозот Мапата на Светот Gaming Mouse Pad Големи Аниме Цртан филм Гума Mouse Pad Тастатура Мат Табела Мат за Dota 2 КС Оди
Новак - 6 %

Mairuige Бесплатен Превозот Мапата на Светот Gaming Mouse Pad Големи Аниме Цртан филм Гума Mouse Pad Тастатура Мат Табела Мат

Достапно за нарачка
DEN 530.88
DEN 499.00
Достапност:

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
(2) поради гума топлина bilges ладно смалуваат : материјал дебелина отстапување на плус или минус 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тастатура продолжен подлога се разликуваат 2-3 cm, сите припаѓаат на нормален феномен, ние сме во строга согласност со стандардна големина смртна машина, направи гума производ, понекогаш, исто така, може да се појави големината отстапување е неизбежна.15 mm, мала големина долго ширина на плус или минус отстапување од 2-3 милиметри. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
(1) производителот е должен да обезбеди документ во согласност со купување на партија, и документот на владата ќе биде претворена во CMYK боја и боја за печатење.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Преглед
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Објектот на боја треба да бидат прегледани во согласност со стандардите на националната притиснете и објавување индустриски стандард.
Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси.
За корисници со повисоки боја барања, препорачливо е тоа да го направите пред-примерок верификација.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1, ние ќе строго во согласност со датотеки во CMYK боја вредност стандард печатење, печатење во боја боја отстапување за 10% припаѓаат на нормален феномен, серија на стоки внатре, ќе има различен број на нијанси, овој вид на ситуацијата е неизбежна,
На клиентите на долгорочна соработка, истиот документ, различни печатење, бојата е малку поинаква.

За производот

боја:
300x600X2MM, 300x700X2MM, 300x800x2MM, 400x900x2MM, 400X900X3MM, 400X800X2mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Избор на клиент