Трговија на големо 200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Торба Корист Зголеми Drawstring Подарок Торба Пошта
Новак - 12 %

Трговија на големо 200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Торба Корист Зголеми Drawstring Подарок

Достапно за нарачка
DEN 607.68
DEN 535.00
Достапност:

4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Шарм Монистра Јатчесто овошје Бонбони Подарок Пакување Екранот драг пријател,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката Големина на објектот. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.ве молиме проверете ја големината, ви Благодариме!
За Кориснички
1.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .0393 инчен 1 инч=25.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
Добредојдовте на Роуз Куќа :
имаме околу 12 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најдете,можете да контактирате со нас
Трговија на големо Мали Накит Бонбони Торба Подарок Пакување Organza Торба 7x9cm 200pcs/многу Зголеми Шема Бела Organza Подарок Перница Бесплатен Превозот
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 200 PCS /многу
Точка Бр. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.
Роуз Organza Торба 036
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела
Објектот Околу Големина
7*9cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Ви благодариме! : )
Трговија на големо Мали Накит Бонбони Торба Подарок Пакување Organza Торба 7x9cm 200pcs/многу Зголеми Шема Бела Organza Подарок Перница Бесплатен Превозот.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.

За производот

Повод:
Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Број на Компјутери:
200pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Бренд Име:
KoMee
Број На Модел На:
Роуз Organza Торба 036
Материјал:
organza
Околу Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Бела
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Шарм Монистра Обетки Бонбони Подарок Пакување
Кеси стил:
Мали Накит Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси Organza Пошта
Is_customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
големината имаме:
9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,20x30cm
Боите Имаме:
Бела,Црна,Црвена Боја.Розова,Сина,Зелена,Жолта,Портокалова...
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба

Избор на клиент