Diamante ricamo 5d fiore d iamond croce ди cristallo punto пјаца diamante unfinish decorativo pittura diamante фаи da te W430
Новак - 49 %

Diamante ricamo 5d fiore d iamond croce ди cristallo punto пјаца diamante unfinish decorativo pittura diamante фаи da te W430

Достапно за нарачка
DEN 620.64
DEN 316.00
Достапност:


За производот

Големина:
25X20, 30X20, 40X30, 45X35, 50X40
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45

Избор на клиент