Романтични Врежан се Зголеми Приврзоци Полу-скапоцени камења Шарм За Ѓердан DIY 24pcs/многу Големо
Новак - 15 %

Романтични Врежан се Зголеми Приврзоци Полу-скапоцени камења Шарм За Ѓердан DIY 24pcs/многу Големо

Достапно за нарачка
DEN 912.00
DEN 775.00
Достапност:


Романтични Врежан се Зголеми Приврзоци Полу-скапоцени камења Шарм За Ѓердан DIY 24pcs/многу Големо
Спецификации
Големина : за 20x20x7mm
Облик : роза
Тежина : околу 5g/pc
Количина : 24pcs/многу
Накит тип : приврзоци
Материјали : природни камења
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail (околу 10-20 работни денови за САД) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
* Ставка мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
P186
Бренд Име:
XYTYM
Материјал:
Скапоцен камен
Minner цел количина:
24pcs
Големина:
about 20x20x7mm
боја:
мешани
Обликот:
Трендафил
Накит Тип:
Привезоци или Уроци
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Избор на клиент