Marte&Joven Трговија На Големо 9 Пара/Ccard Кристално Срце Микс Црвено Chiffon Цвет Студ Earring Се Поставува За Тинејџерски Девојки
Новак - 40 %

Marte&Joven Трговија На Големо 9 Пара/Ccard Кристално Срце Микс Црвено Chiffon Цвет Студ Earring Се Поставува За Тинејџерски

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 230.00
Достапност:


Marte&Joven трговија на Големо 9 Пара/set Акрилик Срцето Микс Црвено Chiffon Цвет Studs Комплети за Жени Сребрена Боја Капка Earring Поставен Дами
Материјал : Акрилик/Легура/Кристал/Платно Големина : 8см*9cm Носи Повод : Свадба/Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка /жени

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо, алуминиум,Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Marte&Joven
is_customized:
Yes
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
K060601
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Избор на клиент