100pcs сребро полски чистење, полирање крпа со пакетот сребрен ткаенина за чистење бришејќи крпа на сребрен накит велур maintenanc

100pcs сребро полски чистење, полирање крпа со пакетот сребрен ткаенина за чистење бришејќи крпа на сребрен накит велур maintenanc

Достапно за нарачка
DEN 955.20
Достапност:


Боја : сребро ткаенина за чистење за морски сина , розова, жолта , небо, сина и други бои, со внатрешен крпа серија Спонзорирани Производи Може да Бидат Заинтересирани Во Реклами Спонзорирани Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние сме избрани на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Број На Модел На:
a009
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
Полирање
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал:
Ткаенини

Избор на клиент