CC&BYX Луксузен Кристал Quinceanera Tiaras Принцеза Бисер Круна Свадба Булчински Тиара Круна Коса Додатоци Diademas Coroa 4108
Новак - 45 %

CC&BYX Луксузен Кристал Quinceanera Tiaras Принцеза Бисер Круна Свадба Булчински Тиара Круна Коса Додатоци Diademas Coroa 4108

Достапно за нарачка
DEN 748.80
DEN 412.00
Достапност:


започнете
крајот

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
4108
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Тип:
Tiaras
Обликот:
круна
Quinceanera:
Tiaras
бисер круна:
Принцезата
Свадба Тиара:
Рачно Изработени Diademas
Кристално:
Коса Додатоци

Избор на клиент