6pcs/set Аниме Кајгана Ichigo Kurosaki Orihime Inoue Orihime Ishida Uryuu ПВЦ Акција Фигури Модел Играчки, Кукли, Големи Подароци
Новак - 15 %

6pcs/set Аниме Кајгана Ichigo Kurosaki Orihime Inoue Orihime Ishida Uryuu ПВЦ Акција Фигури Модел Играчки, Кукли, Големи Подароци

Достапно за нарачка
DEN 1257.12
DEN 1068.00
Достапност:


6pcs/set Аниме Кајгана Ichigo Kurosaki Orihime Inoue Orihime Ishida Uryuu ПВЦ Акција Фигури Модел Играчки, Кукли, Големи Подароци
Материјал : ПВЦ
Големина : 6.5-23cm
Пакување : OPP Вреќа

За производот

Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
6.5-23cm
Предупредување:
не оган
Број На Модел На:
кајгана
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
6.5-23cm
Скала:
6.5-23cm

Избор на клиент