Куче лакови 50pcs Големи куче качулка лакови домашно милениче коса Гума бендови Модели Големи Bowknot куче коса додатоци за миленичиња чешлање производи
Новак - 10 %

Куче лакови 50pcs Големи куче качулка лакови домашно милениче коса Гума бендови Модели Големи Bowknot куче коса додатоци за миленичиња

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 561.00
Достапност:


Опис :
50pcs Големи куче качулка лакови домашно милениче коса Гума бендови Модели Големи Bowknot Стил куче коса додатоци за миленичиња чешлање производи
Материјал : Лента, бендови Гума
Грб : Гума бендови
Боја : исто како слика покажува, измешани бои
КОЛИЧИНА : 50 КОМПЈУТЕРИ
Превозот
1.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 бизнис часа по приемот на плаќање (освен недела). 2.Тоа трае околу 12~22 дена за испорака од страна на Кина Пост. некои далеку земјата од Кина , можно е потребно повеќе време за испорака , па искрено се надеваме дека може да почека предмети трпеливо! Забелешка : Ако вашата сите предмети вкупно цена е над $200 , ние ќе брод нив од страна на ems или dhl , ems или dhl е многу брзо и безбедно , само треба 3~7 дена ќе може испорака . 3.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
5.Ние сме среќни да понуди се комбинираат превозот надомест попуст ( не се плаќаат еден превозот надомест ), ако едно време цел повеќе предмети.
Се враќа
Вашето задоволство е наш приоритет. Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! По добивањето на пакетот и да најдат предмети се неисправни, ве молиме да ни обезбеди некои photoes за размена или наплата.
Ние прифаќаме се враќа во рок од 30 дена по содржина испорака. Ве молиме овозможи 24 - 48 часа за одговори на вашата е-пошта . Понуди : Безусловна наплата / 100% задоволства / Надмине вашите очекувања Услуга : 100% Наплата / 100% Кредитни / 100% Замена / 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам !!!

За производот

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Тип На Објект:
Коса Додатоци
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
bowknot стил
боја:
микс боја
Грб стил:
Гума бендови.
Пакет:
50pcs

Избор на клиент