за кинескиот Ѕид лебди H5 Екстремни Voleex C50 Wingle 5 пред магла светилка собранието Haval H6 анти-магла светилки бар светла 2 парчиња

за кинескиот Ѕид лебди H5 Екстремни Voleex C50 Wingle 5 пред магла светилка собранието Haval H6 анти-магла светилки бар светла

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
Достапност:


Еден пар : вклучувајќи го и оној левата страна и еден на десната страна
Применливи модели : H5 Екстремни Издание C30 ( 2010 2011 2012 2013 До 2015 2016 Година) C50 ( 2012 2013 2014 Година 2016 Година) Лебдиш ( 2005 2006 2007 2008 2009) H6 ( 2011 2012) не се вклопуваат H6 спорт Wingle 5 ( 2008 2011 2013 2014 2015 2016 година)
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

За производот

Погоден За Ламбата:
Светла За Магла
Бренд Име:
gouhuo

Избор на клиент