Волкот Прилагодено Правоаголник Не се Лизга Гумени 3D f ast печатење игри гума трајни лаптоп mouse pad големина е 180mmx220mmx2mm
Новак - 6 %

Волкот Прилагодено Правоаголник Не се Лизга Гумени 3D f ast печатење игри гума трајни лаптоп mouse pad големина е 180mmx220mmx2mm

Достапно за нарачка
DEN 117.60
DEN 110.00
Достапност:


Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас. На пример : семејни фотографии, Игра,Карактер, животни, Интересно итн.
Нашите услуги 1.Испорака Ние обично испратите стоки во 3 работни дена по вашата исплата.Ние сакаме да ги добиете вашите омилени производи навремено, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2.Превозот Под нормални околности, нашиот начин на транспорт за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Ако ви е потребна за другите начини на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со преференцијални пригоден начин на транспорт. 3.Врати Сите производи пред пратката се проверува,Ако не сте задоволни со производи ќе ги купите, можете да го замени производот пред пратката,Ако го вратите производот по породувањето, за испорака од страна на купувачот.Бидете сигурни дека производот не е оштетен, итн.
4.Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,со исклучок на викендите и празниците.
5.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем. Ви благодариме!

За производот

Материјал:
Гума
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3554
Бренд Име:
Mairuige
ColorM:
Како се покаже слика
Стил:
гејминг глувчето мат
Спецификација:
180*220*2mm
сопствени направени:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент