МТ-VIKI РКА се префрлите AV се Префрлите Аудио Видео Селектор 4 Текст 1 Излез МТ-431AV
Новак - 7 %

МТ-VIKI РКА се префрлите AV се Префрлите Аудио Видео Селектор 4 Текст 1 Излез МТ-431AV

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 758.00
Достапност:

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
МТ-VIKI РКА AV се префрлите на МТ-431 AV овозможува 4 AV sigal извори споделување на 1 ТВ.
Спецификации име на Производ : РКА / AV Switch Производ големина : 13.5*8.7*3.8 cm Бренд име МТ-VIKI број на Модел : МТ-431 AV Боја : Црна Домување : Метал ВРСКА
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
МТ-431AV
Бренд Име:
Мт-Viki
Производи Статус:
Акции
На текст:
4 port
Излез:
1 порта
Модел:
МТ-431AV
Вклучете метод:
Manual притиснете копче
домување:
Метал
боја:
Црна
Тип:
Аудио И Видео

Избор на клиент