Нова ТВ Клип Менгеме Планината Стојат Рамка Лулка Држачот за Microsoft Xbox Еден Kinect Сензор Прилагодливи Поддршка за xboxone Kinect

Нова ТВ Клип Менгеме Планината Стојат Рамка Лулка Држачот за Microsoft Xbox Еден Kinect Сензор Прилагодливи Поддршка за xboxone

Достапно за нарачка
DEN 138.72
Достапност:

Чувајте ги вашите Xbox Еден Kinect сензор 2.0 во место, додека во потрага паметни и компактен. На Клипови зафат едноставно клипови во одвива во текот на Kinect сензор 2.0 за да се обезбеди тоа останува во место и овозможува оптимално следење време на игра. На клиповите се прилагодливи, која обезбедува совршено се вклопуваат за станот/тенок екран телевизии. Безбедносно заклучување механизам ги држи на Kinect на сензорот во место, заштита од оштетување, додека одржување на паметни, стилски изглед. Тие се многу лесно да се чисти, ја прилагодите, закачите и да се отстранат и се совршено решение за ѕид монтирани телевизии. За Xbox Еден Kinect 2.0 ТВ Clip Instructions за монтирање на ТВ Клип за Kinect 2.0 за Да одговара на ТВ Клип на вашиот hd телевизор. тоа е најдобро да се прилагоди на ТВ Клип на вашиот hd телевизор без да ја има Kinect 2.0 прилог на ТВ Клип. 1. Земете на ТВ Клип, се повлече назад рака долу и ставете ја на врвот на вашиот hd телевизор со пред кука грчевито држејќи се за на предната страна на вашиот hd телевизор. 2. Наместете го задниот рака на ТВ Клип така што задниот рака цврсто до против и грчевито држејќи се на задната страна на вашиот hd телевизор.ако имате подебели во ЖИВО, можете да ја прилагодите фитинг со притискање на back сет на изданија на ТВ Клип навнатре и извлекувајќи продолжување рака. 3. Еднаш на ТВ Клип е прилагодена и firmed на вашиот hd телевизор, далечинскиот управувач на ТВ Клип од вашиот hd телевизор. 4. Притиснете на предни сет на јазичиња на клипот нагоре и поставете го вашиот kinect 2.0 врз ТВ Клип за заклучување. 5. Место на ТВ Клип со поврзани Kinect 2.0 на врвот на вашиот hd телевизор. Дали завршна проверка на ТВ Клип назад рака да бидете сигурни дека тоа е уште цврсто против грб на вашиот HDTV и сигурно во место. Пакување Листа 1 x ТВ Клип Планината (без кутија)

За производот

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
за xboe еден
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Со USB:
No
is_customized:
No
MicroSoft Модел:
Xbox Еден

Избор на клиент