Weimostar Жените Лето Краток Велосипед возење Велосипед Џерси Велосипед Кошула Ropa Ciclismo Брз Суво Место Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo
Новак - 6 %

Weimostar Жените Лето Краток Велосипед возење Велосипед Џерси Велосипед Кошула Ropa Ciclismo Брз Суво Место Велосипедизам Облека

Достапно за нарачка
DEN 815.04
DEN 766.00
Достапност:


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако тој не знае како да се избере ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина
Ви благодариме за вашето внимание !
Weimostar Жените Лето Краток Велосипед возење Велосипед Џерси Велосипед Кошула Ropa Ciclismo Брз Суво Место mtb Велосипед Облека Maillot
Опис :
Материјал : 100% Полиестер
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Детална Слика :
Реалната Слика :
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
- Се ВРАЌА -
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
- КОНТАКТ -
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
- ПОВРАТНИ информации -
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
CD1602
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
XINTOWN
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на клиент