10 Поставите 4 Pin Женски Машки Комплет Кислород Сензор Авто Конектор Sumitomo

10 Поставите 4 Pin Женски Машки Комплет Кислород Сензор Авто Конектор Sumitomo

Достапно за нарачка
DEN 1092.96
Достапност:

Sumitomo ХВ/HVG Серија 040 О2 Сензор Автомобилската Конектор 4 Pin Женски Машки Водоотпорен Штекер Plug 6189-7039 6188-4776
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и гумени печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

За производот

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ70410-1-11 DJ70410-1-21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски

Избор на клиент