SHF20 , 4pcs/многу , алуминиум Имајќи поддршка , Линеарна водич железнички поддршка Кинески висок квалитет на хардвер
Новак - 5 %

SHF20 , 4pcs/многу , алуминиум Имајќи поддршка , Линеарна водич железнички поддршка Кинески висок квалитет на хардвер

Достапно за нарачка
DEN 408.00
DEN 388.00
Достапност:


За производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
-
Структура:
-
Standard or Nonstandard:
-
Употреба:
-
Материјал:
Алуминиум Легура
Вратило Дијаметар:
20mm

Избор на клиент