Посебни Дише столче Покритие За Chevrolet Уживаат EPICA Camaro Aveo Cruze Captiva TRAX LOVA авто додатоци автомобил Налепници
Новак - 40 %

Посебни Дише столче Покритие За Chevrolet Уживаат EPICA Camaro Aveo Cruze Captiva TRAX LOVA авто додатоци автомобил Налепници

Достапно за нарачка
DEN 10847.52
DEN 6508.00
Достапност:


dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.Швајцарија.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Материјал : Сендвич материјал Бруто Тежина : 2-4kgs/set. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Норвешка. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство. како ова(ви благодарам многу) : За Производи :
Зошто да изберете нас :
1.ве молиме оставете масажи да ми кажете на вашиот автомобил Логото/Модел /Години. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Тоа е нашиот живот, за да преживее.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди е многу, многу важно за нас.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил .Австрија. Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years
2. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Mfg Серија Број:
посебни
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Избор на клиент