Топла SS6 1000 Бруто Сина Кристално Стакло DMC Машина Намали амбуланта корегирање Кристал Hot Fix Железо На Кристал Шиење Облека Камен
Новак - 10 %

Топла SS6 1000 Бруто Сина Кристално Стакло DMC Машина Намали амбуланта корегирање Кристал Hot Fix Железо На Кристал Шиење Облека

Достапно за нарачка
DEN 3696.00
DEN 3326.00
Достапност:

Топла SS6 1000 Бруто Сина Кристално Стакло DMC Машина Намали амбуланта корегирање Кристал Hot Fix Железо На Кристал Шиење Облека Камен
Име : DMC амбуланта корегирање Rhinestones
Големина : ss6
Боја : Сина
Мини Цел : 1000 Бруто(144000pcs)
Напомена :
Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени. Погрешно или Исчезне . Ве молиме не бидете загрижени и да се лути. Само нас Контакт во прв пат .
Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви требаат повеќе бои и големина,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде повеќето попуст и најдобри услуги.За било какви прашања да ги Споделите со нас!

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
1.9-2.1mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ss6
Име:
DMC Hot Fix Flatback Кристал
Големина:
SS6
Материјал:
кристално стакло
Занает Лента:
топло-fix Рамен грб лепак Круг дијамант намали топлинскиот пренос алатка
боја:
Сина
мини цел:
1000 Бруто/144000pcs

Избор на клиент