Лето Бебе Момче Девојки Секојдневен Облека Кратко Sleeve Bodysuit Jumpsuit Памук, Бебе Облека, Облека
Новак - 20 %

Лето Бебе Момче Девојки Секојдневен Облека Кратко Sleeve Bodysuit Jumpsuit Памук, Бебе Облека, Облека

Достапно за нарачка
DEN 161.28
DEN 129.00
Достапност:


Мојот Auntie ме сака Бебе Момче Девојки Romper !!! Бренд НОВИ со Висок квалитет
Нова Мода
Главната Боја : Како на Сликата Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend choosin g поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Romper Големина Табела : Големина
Должина Градите*2 Возраст Совети 70 37 CM 24 СМ 0-3 Месеци 80 39 СМ 25 СМ 3-6 Месеци 90 41 CM 26 CM 6-12 Месеци 100 43 СМ 27 СМ 12-18 Месеци Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Bodysuits
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Избор на клиент