2 ПАРЧИЊА Лофт E27 Lumiled SMD LED Светлина, Крушка Светилка 3W Cear Стакло ST58 360 степени Топло Бела Кафе Бар

2 ПАРЧИЊА Лофт E27 Lumiled SMD LED Светлина, Крушка Светилка 3W Cear Стакло ST58 360 степени Топло Бела Кафе Бар

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:

Lumiled LED сијалица E27 завртката 3 w сијалица

За производот

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Модел:
3014
сертификација:
ЕМК,FCC,CCC,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
E27
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Напон:
110-240V
Должина:
ST64
Обликот:
Други
моќност:
3w

Избор на клиент