ROCKBROS 2017 НОВ Виткање Велосипед Бел Велосипед Додатоци Планински Велосипед MTB Велосипед Рогови Велосипедизам Велосипед Ѕвона Бакар Материјал
Новак - 29 %

ROCKBROS 2017 НОВ Виткање Велосипед Бел Велосипед Додатоци Планински Велосипед MTB Велосипед Рогови Велосипедизам Велосипед Ѕвона

Достапно за нарачка
DEN 336.96
DEN 239.00
Достапност:


Бренд : ROCKBROS
Име : Велосипед бел
Боја : Бакар Златна Црна Сребро.
Материјал : Месинг тело + Пластична paddles
Применливи handlebar дијаметар : 1.6 СМ-3.2 CM
Карактеристики : Бел тело дебели ќе го направи тоа звучи повеќе свежи движат, опашката е долга
22

За производот

Бренд Име:
ROCKBROS
Тип:
Обичен Бел
Големина:
free size
Материјал:
бакар пластика
Број На Модел На:
15-1C
сертификација:
CE
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Избор на клиент