Бесплатни Данокот на Русија Pro, Фото Студио 6.6 ft 2m Светлина Стојат Светлина Стои вклучувајќи Мини tripod главата за HTC VIVE Игра

Бесплатни Данокот на Русија Pro, Фото Студио 6.6 ft 2m Светлина Стојат Светлина Стои вклучувајќи Мини tripod главата за HTC VIVE

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
Достапност:


За производот

Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Број На Модел На:
2m светлина+ лулка глава
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Паметни телефони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големината на светлината стојат:
70cm/2.3 ft -2м/ft 6.6
Материјал на светлината стојат:
Алуминиум, железо и пластични
Големината на лулка глава :
4.7cmx2.4cm/0.15ftx0.08ft
Материјал на лулка глава :
Алуминиум легура
Количина:
1x светлина стојат,1x лулка глава
Употреба:
Дигитална Камера

Избор на клиент