CRESTGOLF Голф Авто Врати Систем Постава Голф Обука Топче за Голф Удар Назад Автоматско Враќање Ставање Првенство Уред
Новак - 9 %

CRESTGOLF Голф Авто Врати Систем Постава Голф Обука Топче за Голф Удар Назад Автоматско Враќање Ставање Првенство Уред

Достапно за нарачка
DEN 924.00
DEN 841.00
Достапност:


CRESTGOLF Голф Авто Врати Систем Постава Голф Обука Топче за Голф Удар Назад Автоматско Враќање Ставање Првенство Уред
Metarial : пластика
Боја : црна + зелена
Моќност : 2 * 1.5 V C батерии (не се вклучени)
Големина на : 27 * 17 * 5.5 cm
Тежина : околу 410g /парче
Пакет : 1 парче со кутија(клубови и топката е содржан)
Карактеристики
1.Ставање на куп обука уред
2.Автоматско враќање на голф топки
3.Не треба да ги собереш на топки било повеќе
4.Затворен & отворено обука

За производот

Бренд Име:
CRESTGOLF
Изведени Серија:
Голф
Тип:
Автоматско Враќање Ставање Првенство

Избор на клиент