Мало 15*10*4cm 10pcs/многу Кафена Хартиена Кутија рачно изработени Пакување Онлајн Шопинг Испорака Kraft Хартија Кутии Пакет Поштенската Кутија PP772

Мало 15*10*4cm 10pcs/многу Кафена Хартиена Кутија рачно изработени Пакување Онлајн Шопинг Испорака Kraft Хартија Кутии Пакет

Достапно за нарачка
DEN 688.32
Достапност:


Мало 15*10*4cm 10pcs/многу Кафена Хартиена Кутија рачно изработени Пакување Онлајн Шопинг Испорака Kraft Хартија Кутии Пакет Поштенската Кутија PP772
ОБЈЕКТ : ПАКУВАЊЕ КУТИЈА
ОЕМ : ACCEPT
ГОЛЕМИНА : 15*10*4cm
КОЛИЧИНА : 10 PCS/МНОГУ
МАТЕРИЈАЛ : ХАРТИЈА/КАРТОН
УПОТРЕБА : ДА СЕ ИСПРАТИ ПАКУВАЊЕ/ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : ОБИЧНО ОЕМ 3~5 ДЕНА И НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА 2 РАБОТНИ ДЕНА

За производот

боја:
Kraft хартија во боја
Подарок Кутија Големина:
L15CM W10CM H4CM
Повод:
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Pachomey
Број На Модел На:
PP772
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
10pcs
Материјал:
Kraft Хартија
Големина:
15*10*4cm
боја:
Браун
Материјал:
Kraft Хартија

Избор на клиент