MRHUANG720pcs 4mm SS16 ноктот кристал чисто Кристално Chatons во Златна Ноктот да се Шие на Кристал венчаница Облека, чевли

MRHUANG720pcs 4mm SS16 ноктот кристал чисто Кристално Chatons во Златна Ноктот да се Шие на Кристал венчаница Облека, чевли

Достапно за нарачка
DEN 263.52
Достапност:


Бесплатен превозот! 720pcs 4mm SS16 чиста Бела Кристал Chatons во Златна Ноктот да се Шие на Кристал венчаница Облека, чевли DIY
Количина : ќе добиете 720pcs / пакет Околу Големина : 4mm Главната Боја :
како на слика прикажана-Cystal со Златен Ноктот Конверзија :
1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал :
Стакло

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
6G
Број На Модел На:
да се шие на кристал ноктот
Бренд Име:
koraba
is_customized:
Yes
боја:
кристал chatons
Објектот Дијаметар:
4mm

Избор на клиент