SSEA Сосема Нов руски тастатура RU за Acer 5235 5635 5635G 7320 7710 7330 7220 7220Z 7230 7520 7700 7700G 7720 7720G 7620 7620G
Новак - 5 %

SSEA Сосема Нов руски тастатура RU за Acer 5235 5635 5635G 7320 7710 7330 7220 7220Z 7230 7520 7700 7700G 7720 7720G 7620 7620G

Достапно за нарачка
DEN 909.12
DEN 864.00
Достапност:


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
SSEA
Број На Модел На:
5235 5635 5635G 7320 7710 7330 7220 7220Z 7230 7520 7700 7700G 7720 77

Избор на клиент