2 ПАРЧИЊА Бесплатна испорака алуминиум топлина мијалник вентилаторот за ладење 20W 50W 100W висока моќност LED светилка 80degree 44mm леќа + рефлексивни + заградата
Новак - 5 %

2 ПАРЧИЊА Бесплатна испорака алуминиум топлина мијалник вентилаторот за ладење 20W 50W 100W висока моќност LED светилка 80degree

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 1368.00
Достапност:

Спецификации : 1 : Количина : 2 ПАРЧИЊА Состојба : Brand New Дијаметар : 80x83x65mm (L*W*H) Фан Напојување : 12 V Тежина : 320 G Апликација : Ладење; Избегне LED прегреат Одговара Висока Моќност 20-100w LED. 2 : Количина : 1set Зрак Агол : 60-80degree Светлина : 98% Материјал : објектив за Стакло Пакет : 2 парчиња 20-100 W ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Топлина Мијалник Вентилаторот за Ладење 2 парчиња 44mm Стаклена Леќа 2 парчиња 50mm Рефлектор 1pcs фиксна bracekt

За производот

Тип На Објект:
Lampshades
Тежина:
0.2kg
Стил:
Традиционалната
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
1

Избор на клиент