Висок квалитет на автомобил тело покрие стап трим ABS хром вратата внатрешна изграден справи со сад рамка 4pcs за Peugeot 301 2014 2015 2017
Новак - 11 %

Висок квалитет на автомобил тело покрие стап трим ABS хром вратата внатрешна изграден справи со сад рамка 4pcs за Peugeot 301

Достапно за нарачка
DEN 821.28
DEN 731.00
Достапност:

Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Позитивни Повратни Информации
1).Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе го прават истото за вас. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Испорака
1) . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир). Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Враќање /Поврат
1).Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Ви благодариме!
5. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Година:
2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
WRD589
Објектот Тежина:
0.24kg
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент