10 Компјутери Лепак Стапови Црна Лепак Стапови Paintless Дент Отстранување PDR Алатка 18 компјутери PDR Puller Јазичиња
Новак - 5 %

10 Компјутери Лепак Стапови Црна Лепак Стапови Paintless Дент Отстранување PDR Алатка 18 компјутери PDR Puller Јазичиња

Достапно за нарачка
DEN 1386.72
DEN 1318.00
Достапност:


10 Компјутери Лепак Стапови Црна Лепак Стапови Paintless Дент Отстранување PDR Алатка 18 компјутери PDR Puller Јазичиња
За Пластични Влечење На Таб :
П-29А : Овална лепак табот со вовлечен кругови, 40mm x 24mm
П-29 B : Овална лепак табот со вовлечен кругови, 30мм x 20mm
П-29 C : Круг лепак табот со вовлечен кругови, 15mm diamter
П-29 D : Круг лепак табот со вовлечен кругови, 20mm дијаметар
П-29 E : Круг лепак табот со вовлечен кругови, 25mmdiameter
За Алуминиум Влечење На Таб :
Работа со 4 Големина Алуминиум Лепак Puller Јазичиња£ одговараат за сите pdr лепак puller
Ги собере сите видови на дент отстранување,сите видови на големина, отстранување на дент со себе
Издржлив дизајн овозможува совршен сместување и супериорен adherent puller
Професионална одделение дент влечење на таб за autos£ висок квалитет pdr алатки и најдобра цена
Специфични индустриски висока издржливост на Алуминиум,ги чисти со алкохол пред користењето и по поправка
Во врска со 10 КОМПЈУТЕРИ Црна Лепак Стап :
Сите температура лепак
Големина : 10мм*220mm
Пакување Оглас :
10 Лепак Стап
10 Пластични Влечење На Таб
8 Алуминиум Влечење На Таб
Слик :
Услуга :
>Гаранција
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција !
Ние и ветуваме на производи кои се имате било какви проблеми со квалитетот може да биде замена во рамките на
Гаранција.
>R eliability
Alibaba VIP одобрени. Сите производи за 100% целосна тестирање пред превозот надвор.
> Јас nformation
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, дури и во мали прашања.
>А fter услуга
Имаме целосна доверба во нашите производи " квалитет,било проблем ,ќе се замени со нова
за вас.
Ние се обидуваме се потрудиме промовираме нашите производи " квалитет и опсег за да одговара на клиентите бараат.
Контакт со нас на :
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.
Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време.
Трговија менаџер
cn1512336976
Она Што Sapp
+86 13640737047
Телефонски повик
+86 020 22940202
10 Компјутери Лепак Стапови Црна Лепак Стапови Paintless Дент Отстранување PDR Алатка 18 компјутери PDR Puller Јазичиња

За производот

Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1set
Големина:
/
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
61009001&61007018
Бренд Име:
WHDZ
Примена:
дент поправка
Тип:
Лепак Стап - Пластична & Алуминиум Лепак Поставени Табови
Производ Димензии:
6.1 x 2.8 x 2.8 инчи
Црна Лепак Стап:
PDR Puller Јазичиња:
алуминиум / пластика
пластични картички:
сино,5size
Алуминиум Puller Јазичиња:
сребрена,4size
лепак стап:
Црна

Избор на клиент