1-7Y Бебе Девојки Деца Лето Тимови Поставите Деца Памук Возбудува Краток Култури Блузи Блуза+Фармерки Панталони 2 ПАРЧИЊА Тексас Облека Поставите Sunsuit
Новак - 9 %

1-7Y Бебе Девојки Деца Лето Тимови Поставите Деца Памук Возбудува Краток Култури Блузи Блуза+Фармерки Панталони 2 ПАРЧИЊА Тексас

Достапно за нарачка
DEN 427.20
DEN 389.00
Достапност:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Главната Боја : Бела/Сино
Материјал : Памук Стил : 2 парчиња Секојдневна Облека поставите Големина : 1-7 Години Големина Табела : Големина На Возраст Врвот Должина Биста Панталона Должина 2 1-2 Years 32cm 31*2cm 44cm 3 2-3 Years 35cm 33*2cm 48cm 4 3-4 Years 37cm 34*2cm 50cm 5 4-5 Years 38cm 35*2cm 54cm 6 5-6 Years 40cm 36*2cm 57cm 7 6-7 Years 44cm 38*2cm 60см
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она што Ќе Добиете : 1x Девојка Т-маица+1x Jeans
Преглед :
РОК И УСЛОВИ
Превозот Адреса
Ние САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.
Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.
Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно.
Превозот Време / Време За Испорака
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда. Голема цел ќе се испраќаат преку Приоритет пошта (со следење) автоматски, без никакви дополнителни превозот цена.
Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) :
2-9 работни дена за да купувачот во САД
Замена/Размена
Ние прифаќаме размена/замена објект во рок од 30 дена кога клиентите добиваат стока.
Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок.
Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни Информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте преку Ebay Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без било communition со .

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Памук Возбудува Култури Блузи Блуза+Фармерки Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека Тексас
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент