KEFU N551JM За ASUS N551JM Лаптоп Плоча i7-4710HQ G551JM новата матична плоча GTX860m тестирано

KEFU N551JM За ASUS N551JM Лаптоп Плоча i7-4710HQ G551JM новата матична плоча GTX860m тестирано

Достапно за нарачка
DEN 15936.00
Достапност:


Почитувани купувачот : добредојдовте на мојата продавница шопинг (*^__^*)
Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно,ние не ќе им даде на надомест на штета.
KEFU N551 JM За ASUS N551 JM Лаптоп Плоча i7-4710 HQ оригинални новата матична плоча GTX860m 100% тестирано
Внимание ве молам
1.Увозни давачки,даноци и такси не е вклучена во ред,овие се одговорност на купувачот ;
2.плоча пратката без батерија,ако ти треба батерија,ве молиме место цел за контакт со нашата.
3. Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4. Ако производите не работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.(ве молиме да ни кажете во кое време преку е-пошта со твоите тестирани слики или порака онлајн,дури и видео )Пред да ја инсталирате, морате да бидете сигурни дека другите делови од вашиот компјутер 100% работа, во спротивно тоа ќе предизвика мојот производ не работат. Понекогаш, исто така, ќе штета моите производи. ако не е наша одговорност,ние не се Прифати се Враќа .
5.Производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
За нас
1.имаме професионални инженери и тест тим,сите производи се преку строга тестирање пред превозот,ве молиме остатокот увери купување,производ гаранцијата е 60 дена,во текот на гарантниот период,производот не работи,ве молиме контактирајте со нас,имаме професионални инженери да ви обезбеди со добри по-продажбата на услугата.
2.сите ние плоча од прва рака извори,компанијата има голем број на инвентар,100% гаранција за квалитет,ако треба да се цел на голем број производи,цената ќе биде поевтина
Плаќање и испорака
Банкарски трансфер,виза,кредитна картичка,T/T,итн
Превозот
EMS,ТНТ,UPS-от,DHL.. тоа е до вас!
Контактирајте со нас
1.Ако имате сомнежи во врска со нашите производи или имате посебни барања,како и соодветните помош по помош по купувањето,ве молиме ни e-mail,ние ќе ви одговори на сите пораки во 24 часа.(не вклучувајќи празници)
2.Колку што е можно,ние ќе се реши ви проблеми,ве молиме да не остави негативни повратни информации,со нетрпение очекуваме да работиме со вас да воспостави долго-рок односи на соработка.Да имаат убаво време на шопинг,добредојдовте повторно да!
X500 JK
X500 JK

За производот

Пристаништа:
USB 3.0,Ethernet,HDMI
Чипсет Производител:
NVIDIA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
384GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
N551JM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Чипсет:
intel HM86
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Превозот услови:
fedex,ups-от,ТНТ,тоа е до вас
време пристигнување:
Во рок од 60 дена
Олово Време:
1-2working дена по плаќање
видео картичката:
4GB

Избор на клиент