50pcs/многу Мулти големина Чипка шема Подарок Торба Пластични Кеси Накит Бутик Подарок Облека Пакување, Пластични Кеси
Новак - 18 %

50pcs/многу Мулти големина Чипка шема Подарок Торба Пластични Кеси Накит Бутик Подарок Облека Пакување, Пластични Кеси

Достапно за нарачка
DEN 721.92
DEN 592.00
Достапност:


За производот

боја:
Црна, Виолетова
Подарок Торба Големина:
L 35X45, М 30X40, S 25X35, XXL 40X50
Повод:
Шема:
Цвет,Ниту,Фабрика,Солидна Боја,Точка
Материјал:
Пластични

Избор на клиент