Туш вода филтер голема големина СПА Туш Главата Supercharged Anion Турмалин Рачни Вода-спасување Бања Туш Млазницата
Новак - 13 %

Туш вода филтер голема големина СПА Туш Главата Supercharged Anion Турмалин Рачни Вода-спасување Бања Туш Млазницата

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 375.00
Достапност:


Filtros де Agua,Filtros de Casa,Замена на Филтрите,Filtro став dispensador де agua, equipo de ósmosis, Filtración,tratamento де esgoto,tratamento де agua ,esgot,Purificador,filtro que,терминал прочистување,вода филтер терминал прочистување на вода и систем за прочистување вода,прочистување вода филтер,лични филтер за прочистување вода,вода за прочистување на отворено,преносни за прочистување вода,лични прочистување вода,филтри за вода за домаќинство,нерѓосувачки челик, филтри за вода за домаќинство,филтри за вода за дома,филтри за вода пред-филтрирање,моб филтри за вода,филтри за вода uf вода прочистувач,филтри за вода голема сина,комерцијални филтри за вода,чиста вода за машини,газирани вода машина,алкална вода машина,вода филтер стомна,вода диспензерот vontron,sorekara,omelaiya,прочистувач на вода за дома,ув вода прочистувач ,отворено прочистувач на вода ,вода филтер прочистувач ,минерална вода ro прочистувач на вода,филтер прочистувач ,nsf филтер Ел filtro де agua,Filtro purificador де agua Ел filtro cerámico está hecho de,Filtro purificador,де agua став ducha о ба?ера,Filtro cerámico - filtración,Equipo de ósmosis inversa 5 etapas,Membrana де ultrafiltración став equipos де ósmosis 50 GPD,Purificación por ósmosis Inversa,Más producción де agua membrana 50 БДП Membrana 50 GPD válida став casi todos лос equipos де ósmosis inversa del mercado. Fabricada един poliamida, filtra y separa лас продажбата y minerales presentes en el agua.систем за прочистување вода реверзна осмоза,реверзна осмоза вода и систем за прочистување на машина,за прочистување вода реверзна осмоза,за прочистување вода ro систем,филтри за вода за домаќинство uf вода,филтри за вода за домаќинство реверзна осмоза,ro мембрана домување,ro мембрана 75 gpd,ro мембрана реверзна осмоза,вода филтер ro мембрана,ro мембрана 100,ro вода филтер,ro вода филтер додаток,ro вода систем,филтри ro ,ro филтер систем ,атирови филтер осмоза,vontron мембрана,Filtro став Purificadores,Membrana де ultrafiltración став equipos де ósmosis 50 GPD,
Бесплатен Превозот Туш вода филтер голема големина СПА Туш Главата Supercharged Anion Турмалин Рачни Вода-спасување Бања Туш Млазницата
100% сосема нов и висок квалитет на Овој производ усвои најновите напредна технологија, веднаш прочистувачките и филтрирање вашиот капење вода од бактерии и чуден мирис,вода филтер допрете нашата заедничка црвени црви, микроорганизми, рѓа, бактерии, итн. Pressurize и заштеда на вода за пиење од extremly мала дупка ви даваат удобно бања Материјал : Поликарбонат се справи и нерѓосувачки челик панел, anion топката, енергија топката, далеку инфрацрвена топката .

За производот

сертификација:
RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тип:
Јонска Размена Смола Омекнувач
Инсталација:
Монтажа На Ѕид
is_customized:
Yes

Избор на клиент