Оригиналната плоча Плоча за THL 4000 MTK6582 Quad Core 4.7 инчен Бесплатен превозот
Новак - 9 %

Оригиналната плоча Плоча за THL 4000 MTK6582 Quad Core 4.7 инчен Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 1247.52
DEN 1135.00
Достапност:


Оригиналната плоча Плоча за THL 4000 MTK6582 Quad Core 4.7 инчен Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За производот

Број На Модел На:
THL 4000
Бренд Име:
THL

Избор на клиент