SSEA Нов лаптоп, руски RU Тастатурата за HP 431 435 436 450 455 650 655 630 631 1000 2000 CQ45 CQ58 CQ430 CQ431 CQ635 RU Тастатура
Новак - 5 %

SSEA Нов лаптоп, руски RU Тастатурата за HP 431 435 436 450 455 650 655 630 631 1000 2000 CQ45 CQ58 CQ430 CQ431 CQ635 RU Тастатура

Достапно за нарачка
DEN 673.92
DEN 640.00
Достапност:


3 Месеци Гаранција
Состојба : Нова
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Црна
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
SSEA
Број На Модел На:
R15 CQ431 CQ45 CQ58 CQ430
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Име:
Други

Избор на клиент